informacje

Zastosowanie szpachlówki w blacharstwie i lakiernictwie

Zastosowanie szpachlówki w blacharstwie

Każdy kto podjął się lakierniczej naprawy swojego samochodu zastanawia się jak używać szpachlówki? Jak powinno wyglądać samo szpachlowanie? W profesjonalnych zakładach zabieg szpachlowania jest wykonywany w celu poprawy powierzchni samochodu. Po pierwsze wybieramy odpowiednią szpachlówkę, a jej wariantów jest wiele. Najczęściej wybierane przez klientów to szpachlówka aluminium, szpachlówka Master i szpachlówka Troton.

Szpachlówki w lakiernictwie

Czym w ogóle są szpachlówki? To nic innego jak mieszanina żywic i wypełniaczy. Żywica wpływa na jakość, przyczepność i elastyczność. Szpachlówki można podzielić na twarde i miękkie. Naprawa powierzchni samochodu nie należy do najprostszych.

Szpachlówka aluminium w warsztatach samochodowych

Szpachlówka aluminium jest z dodatkiem pyłu aluminiowego, dobrze przewodzi ciepło, cechuje się znakomitą przyczepnością i wysoką elastycznością. Jak prawidłowo wykończyć powierzchnię? Gdy chcemy wygładzić miejsce naprawy lub polakierować powierzchnię wystarczy profesjonalnie nałożyć warstwę dobrego rodzaju szpachli, odpowiednio ją rozmieszać i smarować. Sprawdź pełną ofertę na https://il-car.pl/kategoria-produktu/szpachlowki/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *