wskazówki

Zadbaj o swój samochód i kupuj sprawdzony płyn hamulcowy

Przedłuż żywotność układu hamulcowego i zwiększ swoje bezpieczeństwo zaopatrując się w zaawansowany technologicznie hydrauliczny płyn do hamulców. Tego rodzaju specyfik nadaje się idealnie do systemu ABS czy elektronicznych systemów stabilizacji toru jazdy (ESP) czy systemu kontroli trakcji (TCS). Nawet przy wysokich obciążeniach i niskich temperaturach produkt tego typu jest w stanie zapewnić poprawnie działanie pojazdu.

DOT4 – Wysoka jakość przy wysokiej temperaturze płynu

Każdy producent płynu hamulcowego zapewnia, że jego produkt jest najlepszy wśród wszystkich innych dostępnych na rynku. Jednak zaawansowany technologicznie produkt jakim jest DOT4 odróżnia się swoimi właściwościami na tle swojej konkurencji. Otóż charakteryzuje się niezwykle małą lepkością, której można doświadczyć także podczas niskich temperatur.

Produkt ten przeznaczony jest do nowoczesnych pojazdów, które wyposażone są w układ ABS i ESP. Zyskuje uznanie nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Producent płynu hamulcowego, o którym mowa, odznacza się dużą skutecznością, dzięki regulacji automatycznej poprzez opracowanie nowego inhibitora. To on w połączeniu z płynem bazowym sprawia, że produkt ten jest stosowany do wszystkich nowoczesnych pojazdów, które posiadają zarówno układ ABS, jak i ESP.

Sprawdzony produkt w korzystnej cenie

Warto wiedzieć, że sprawny system hamulcowego nie chroni tylko i wyłącznie kierowcę, ale także pasażerów i pozostałych uczestników ruchu. W przypadku DOT4 producent płynu hamulcowego zaleca stosowanie udostępnionego na rynku produktu, gdyż jego doskonałe właściwości reologiczne pozwalają na uzyskanie najwyższej skuteczności płynu.

Nawet przy temperaturze -40°C sprawdzi się zadowalająco wobec zaawansowanych systemów ABS, ESP, ASR czy SBC. Według zapewnień, które do publicznej wiadomości przedstawiał producent płynu hamulcowego – można go stosować w pełni zamienne wobec innych klas płynów.

W pełni syntetyczny płyn hamulcowy

Należy jednak pamiętać, że produkt ten nie jest oparty na bazie silikonowej. Z tego też powodu nie można go mieszać z płynami, które swoją strukturę mają opartą na silikonach lub estrach krzemianowych. Dostępny jest w kilku pojemnościach, m.in. 0,5l lub 1l.

Zanim trafił do sprzedaż, to poddawany był wielu stałym kontrolom oraz testom jakościowym na wszystkich etapach swojego powstawania. Płyn hamulcowy DOT4 jest bardzo wysokiej jakości i często okazuje się niezawodnym. Za jego zakupem przemawia także niska cena, niezbędne certyfikaty i homologacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *