gadżety

Ujmująca ReGałka

Zapraszamy do sklepu internetowego REGAŁKA. Znajdą Państwo tutaj wyjątkowe dodatki do mebli – gałki, uchwyty i haczyki. Zróżnicowane wzornictwo i kolorystyka zapewniają satysfakcję z zakupu, niezależnie od stylu posiadanych mebli.

Gałki i uchwyty wykonane są ręcznie z wysokiej jakości ceramiki. W ofercie mamy gałki do mebli ogólnego użytku, ze zdobieniami lub bez, w różnych kształtach. Mają zastosowanie w pokojach dziennych, dziecięcych, a także typowo kawalerskich. Asortyment kolorów jest bardzo szeroki, od bieli, poprzez pastele do kolorów nasyconych, jednolite lub we wzory. Uchwyty oferujemy w wersji klasycznej lub muszlowej. Haczyki dopasowane są do gałek i uchwytów w kropki.

Nasza firma współpracuje z architektami wnętrz i projektantami na zasadzie wzajemnej promocji. Na naszej stronie mogą Państwo zapoznać się z aranżacjami umeblowania przy zastosowaniu naszych produktów.

Zamówienia można składać bezpośrednio w naszym sklepie lub w sklepach stacjonarnych, gdzie nasze produkty są eksponowane. Dostawy realizujemy zwykle w ciągu 48-72 godzin. Na życzenie wystawiamy faktury VAT. Na wszystkie nasze produkty udzielamy dwuletniej gwarancji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *