transport

Transport HDS – co to?

Jednym z najbardziej wszechstronnych i ekonomicznych rodzajów transportu ciężarowego jest pojazd z dźwigiem HDS.

Najprościej rzecz ujmując, jest to samochód wyposażony w żuraw składający się z obrotowego wysięgnika. Najczęściej wykorzystuje się go przy załadunku i wyładunku kontenerów, a specjalne podpory zamontowane przy podwoziu pojazdu zapewniają stabilność i całkowite bezpieczeństwo dla transportowanego towaru. Pojazdy ciężarowe z żurawiami możemy podzielić na kilka grup, a ich głównymi wyznacznikami jest udźwig, zasięg wysięgnika, czy też jego osprzęt, decydujący o tym, jaki towar możemy za jego pomocą obsługiwać.

Analizując rynek zauważyliśmy, że jednym z miast, gdzie oczekiwania klientów co do wszechstronności oferowanych usług są bardzo wysokie jest Poznań. Transport HDS w tym miejscu sprawdzi się znakomicie choćby do przemieszczania maszyn dla okolicznych przedsiębiorstw produkcyjnych.

Transport HDS – największe zalety

Główną zaletą wykorzystania samochodu ciężarowego z HDS jest brak konieczności obsługi towaru przez dodatkowe urządzenia transportowe, takie jak widlak, czy suwnica. Pojazdem wyposażonym w HDS możemy przemieszczać chociażby kontenery, maszyny, rusztowania, jachty, kręgi betonowe, czy materiały budowlane. Kierowcy naszej firmy zostali kompleksowo przeszkoleni, aby obsługiwać tego typu urządzenia, dlatego klienci mogą mieć pewność, że powierzony nam towar znajdzie się w dobrych rękach, a dodatkowo, posiadamy wszystkie niezbędne materiały do odpowiedniego zabezpieczenia towaru na czas transportu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *