biuro skupu aut ciężarowych
informacje

Jedyny taki skup

Przychodzi taki dzień, gdy trzeba rozstać się ze swoim samochodem ciężarowym, który służył nam przez długie lata. Skup samochodów ciężarowych to najlepsze miejsce, do jakiego mogą trafić wysłużone auta. Klienci zdecydowani sprzedać swoje auto spotkają się tutaj z korzystnymi cenami, miłą obsługą i szybką transakcją. Zaletą tej formy sprzedaży jest także to, że pracownicy firmy przyjeżdżają po przeznaczony na sprzedaż samochód ciężarowy, a jego wyceny można dokonać wcześniej poprzez e-mail lub telefon.

Różne marki

Skup ciężarówek to idealna propozycja dla tych, którzy cenią swój czas, a przede wszystkim gwarancja dobrej ceny, rzetelności i profesjonalizmu. Skupowane są pojazdy wielu marek- jak Volvo, Mercedes, Scania czy Renault – niezależnie od tego, czy są sprawne, czy już od dawna nie wyjeżdżają na drogę i są bezużyteczne. Oprócz ciężarówek w skupie można sprzedać także naczepy czy ciągniki siodłowe.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Wieloletnie doświadczenie w skupie starych samochodów ciężarowych to gwarancja bezpieczeństwa i zadowolenia z przeprowadzonej transakcji. Firma Lukasen stale poszerza zakres swoich usług i stara się dostosować swoją ofertę do potrzeb klientów. Zaletą firmy jest również to, że kupuje oferowane jej pojazdy za gotówkę. Samochody odbierane są na terenie całego kraju, a termin oczekiwania na ich odbiór jest zwykle bardzo krótki.

Bez zbędnych formalności

Sprzedaż starego samochodu nie musi być przedsięwzięciem, które spędza sen z oczu i sprawia problemy. Możemy to zrobić szybko, bez niepotrzebnych formalności i za dobrą cenę. Skup samochodów ciężarowych to prężnie rozwijająca się firma, która rozwija się z roku na rok i zyskuje nowych klientów. Prowadzony przez tę firmę skup to najlepszy wybór, gdy chcemy szybko i korzystnie sprzedać ciężarówkę, naczepę lub inny pojazd. Wystarczy się z nimi skontaktować, by już niedługo cieszyć się udaną transakcją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *