informacje

Jak szybko i bezproblemowo sprzedać auto ciężarowe

Każda firma transportowa, wymienia co jakiś czas swoją flotę pojazdów. Zakup nowych aut ciężarowych to spory wydatek, dlatego większość firm decyduje się w pierwszej kolejności sprzedać posiadane samochody.

Czasochłonna sprzedaż aut ciężarowych

Sprzedaż samochodów użytkowych, a w szczególności ciężarówek nie należy do najłatwiejszych. Wiąże się to z poszukiwaniem nabywcy, który może być zainteresowany używanymi autami o określonych cechach. Następnie należy obiektywnie ocenić stan techniczny pojazdów, wycenić ich wartość i dojść do porozumienia z nabywcą. Możliwe, że zaistnieje potrzeba przetransportowania aut na bardzo długi dystans. Wiele firm sprzedających ciężarówki znajduje kupców po kilku latach, nie rzadko na terenie mniej rozwiniętych gospodarczo państw. Takie tempo sprzedaży może nie być satysfakcjonujące dla większości przedsiębiorców, tym bardziej że wartość pojazdów maleje z każdym rokiem. Z tego powodu, skup aut ciężarowych stanowi kuszącą alternatywę dla sprzedaży na własną rękę.

Sprawna wymiana floty- skup aut ciężarowych

Coraz więcej firm decyduje się na współpracę z pośrednikiem sprzedaży. Skup aut ciężarowych gwarantuje rozwiązanie większości problemów związanych z transakcją i znaczne skrócenie czasu sprzedaży. Pierwszą najważniejszą zaletą jest dostęp do rynków zbytu samochodów użytkowych. Skup aut ciężarowych, opiera się między innymi na działalności osób posiadających odpowiednie kontakty, pozwalające na szybkie dotarcie do potencjalnych klientów. Pracownicy takich firm są także specjalistami w dziedzinie motoryzacji, dzięki czemu są w stanie szybko i trafnie ocenić stan pojazdu. Wycena zgodna z aktualnym stanem rynku samochodowego nie wymaga dla nich czasu. Nie istnieje także problem transportu aut do skupu, ponieważ firma odbierze je sama z każdego zakątka Polski.

Zasady działania skupu

Podstawą działalności naszej firmy skupującej auta ciężarowe jest uczciwość i rzetelność. Nasi klienci i kontrahenci są zadowoleni z oferowanych przez nas usług, ponieważ wiedzą, że mogą liczyć na sprawiedliwą wycenę i sprawną transakcję. Uczciwość to dla nas filar, na którym budujemy zaufanie do naszych usług i zwiększamy bazę powracających klientów. Ważnym elementem każdej sprzedaży jest skrupulatne dopełnienie formalności. Nasza firma zajmie się dokumentacją i załatwi wszystkie sprawy urzędowe związane z transakcją. Pieniądze za skupowane samochody wypłacamy od razu podczas ich przekazania. Płatności dokonujemy w gotówce, dzięki czemu nie ma mowy o opóźnieniach. Skupujemy ciężarówki i auta użytkowe takich marek jak:

 • Mercedes
 • Scania
 • DAF
 • MAN
 • Volvo
 • Renault
 • Iveco


 • Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy LUKASEN – skup aut ciężarowych

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *