Auto z USA - nigdy nie było tak blisko ciebie!
inne

Auto z USA – nigdy nie było tak blisko ciebie!

Auto z USA – nigdy nie było tak blisko ciebie!

Auto z USA - nigdy nie było tak blisko ciebie!Auto z USA to marzenie wielu. Jednak to Ty możesz je mieć na własność. Nie musisz jechać do Stanów, żeby szukać go na własną rękę. Powierz nam swoje marzenie, a my sprawimy, że stanie się rzeczywistością. Jesteśmy wiarygodnym partnerem, którego celem jest jego spełnienie. Dostarczamy samochody zarówno z USA jak i Kanady. Wybór pozostawiamy Tobie.

Auto z USA w zasięgu ręki

„American dream” to nie tylko życie i praca w Stanach. Bardzo często to auto z USA, którym będziecie mogli przemierzać polskie szosy. Ilu z Was, oglądając amerykańskie seriale, zachwycało się klasycznymi, typowymi dla Ameryki samochodami? Zwracały uwagę: piękne, rasowe, rzucające się w oczy budziły zachwyt i pożądanie. Wydawały się odległe i nieosiągalne. Tymczasem… Świat się zmienił; to co kiedyś było tylko marzeniem, teraz może stać się rzeczywistością. Wymarzone auto z USA może zniknąć z Waszych snów, a stanąć przed domem lub w garażu.
Niemożliwe?

A jednak prawdziwe!

Nasza firma jest w stanie spełnić Wasz „american drem” i sprowadzić wyśniony samochód prosto ze Stanów Zjednoczonych. Dajcie nam tylko szansę, a na pewno będziecie zadowoleni.

Import aut z USA to nasza specjalność

Może się wydawać, że import aut z USA jest ogromnym wyzwaniem. To prawda, jednak my mamy doświadczenie, możliwości i – co najważniejsze – własnych przedstawicieli w różnych stanach USA. Dzięki temu znalezienie odpowiedniego samochodu nie jest dla nas problemem. Zarówno my, jak i wszyscy nasi współpracownicy to jednocześnie wielcy pasjonaci i doskonale znają się na amerykańskich legendach motoryzacji. Stanowi to gwarancję jakości i oryginalności każdego auta.

wiąże się z szeregiem wymogów, ale żadna praca, ani wymogi administracyjne nie są nam straszne. Znamy procedury, wszystkie formalności załatwimy za Was, a w naszym warsztacie tak przygotujemy samochód, że pozostanie Wam usiąść w fotelu, chwycić kierownicę i ruszyć na podbój polskich dróg.

A może? A może Wasz wymarzony samochód znajduje się już u nas? Koniecznie sprawdźcie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *