auto z ameryki
informacje

Ameryka Cars — turbo auta z USA import najlepszy w Polsce!

Aukcje auta z USA — czy przed rozpoczęciem aukcji wymagana jest podpisana umowa?

Aby rozpocząć jakąkolwiek aukcję auta z USA we współpracy z Ameryka Cars, należy podpisać umowę oraz wpłacić zaliczkę. Prowizja tej firmy wynosi jedynie 3000 złotych. Kaucję zwrotną wystarczy przelać na konto, które poda Ameryka Cars w odpowiednio przyrządzonej umowie. Pewnie zastanawiasz się, czy są jakieś możliwości finansowania zakupu auta z USA. Odpowiedź jest bardzo prosta — oczywiście, że tak! Mają możliwość udzielania pożyczek lub mogą również leasingować samochód z USA. Aukcje auta z USA to coś, w czym Ameryka Cars się specjalizuje i z całą pewnością przeprowadzi cały proces sprawnie i szybko!

 

Turbo auta z USA — import wyłącznie z Ameryka Cars!

Kilka słów o firmie Ameryka Cars. Nie jest to wyłącznie firma zajmująca się importem samochodów ze Stanów, ale przede wszystkim jest to fanklub amerykańskiej motoryzacji. Pracują w niej ludzie, dla których turbo auta z USA import są symbolem wszystkich amerykańskich wartości. Coś, co możesz poczuć, podróżując autem ze Stanów Zjednoczonych to zdecydowanie wolność! Turbo auta z USA import sprowadzane przez Ameryka Cars pozwolą zrealizować Twój „american dream” o motoryzacji na polskich drogach. Chcesz łatwo i szybko jeździć samochodem z USA z napędem 4×4? A może kręci Cię limuzyna lub cabrio? Ameryka Cars realizuje wszystkie najskrytsze motoryzacyjne marzenia!

 

Zmiana oświetlenia w Twoim aucie po sprowadzeniu go do Polski!

Auta amerykańskie mają zupełnie inne standardy oświetleniowe niż auta europejskie. Pojazdy z USA mają inne reflektory przednie (odmienna ogniskowa kąta padania światła), a także inne światła tylne (brak wymaganych w Polsce świateł przeciwmgielnych oraz czerwone kierunkowskazy). Aby wykonać konieczną przeróbkę oświetlenia samochodowego, należy dokonać jej w wyspecjalizowanym do tego salonie. Tylko wtedy będziemy mieć stuprocentową pewność, że wszystko zostało wymienione tak, jak należy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *